o mnie 1024x683 o mnie

 

Fashion Promoter powstał z pasji oraz chęci dzielenia się tym, co interesuje mnie najbardziej. Dlatego też, po wielu latach pracy w korporacji postanowiłam pisać o modzie. Obecnie jestem dziennikarzem działu mody Fashion Post oraz piszę materiały dedykowane dla marek odzieżowych. Dużą część mojej pracy redakcyjnej stanowi wyszukiwanie utalentowanych twórców oraz młodych talentów rozwijających karierę w branży mody.

Moje teksty poświęcone art direction sesji zdjęciowych oraz luksusowi można znaleźć na platformie oraz e-booku Fashion PR Talks. Inne, skupione na trendach znajdują się na stronie Wp.pl oraz Gazeta.pl. Dodatkowo, biorę udział w projektach związanych z zarządzaniem polskimi markami odzieżowymi.

Byłam jurorem w konkursach dyplomowych Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektownia Ubioru (MSKPU) w Warszawie oraz Szkoły Artystycznego Projektowaniu Ubioru (SAPU) w Krakowie.

Jestem absolwentką filologii angielskiej Uniwersytetu SWPS oraz zarządzania w sektorach mody Akademii Leona Koźmińskiego. Uważam, że dobór języka oraz sposób komunikacji są kluczowymi czynnikami w  drodze do sukcesu w biznesie, szczególnie tym związanym z modą. Z tego powodu uzupełniałam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych warsztatach dziennikarskich, takich jak: Design Fashion Writing w ramach  Art Fashion Forum, Komunikacja w modzie – organizowanych przez Krakowskie Szkoły Artystyczne, Język w mediach na Uniwersytecie Warszawskim oraz wystąpienia publiczne w szkole Fashion PR Talks prowadzone przez Piotra Buckiego.

Jeśli uważasz, że moglibyśmy pracować razem, nie wahaj się, napisz do mnie na adres: justyna@fashionpromoter.pl.

Justyna Majka

 

zdjęcie – Szymon Brzóska / Style Stalker / http://thestylestalker.com

logo – Kaja Dobrzańska / http://kajadobrzanska.com